Výjezd: Požár, zemědělské objekty Skalice /FM/ 10. 2. 2018


Dne 10.2.2018 v 2:06 jsme byli povoláni k „Požáru zemědělské objekty, hoří stodola“. Po příjezdu na místo bylo jasné, že tato událost jen tak brzy neskončí. Střecha objektu byla již v jednom plameni. Dalším problémem bylo, že pod střechou bylo uloženo seno a k tomu byly v okolí nefunkční hydranty, díky tomu musely být povolány další jednotky. Samotného mě zajímá, kdy se problém s hydranty ve zprávě vodovodů bude něco dělat. / Po každé opravě z jejich strany se z každé opravy stane nefunkční zařízení, které funguje v systému: před opravou 7 kubíků vody do deset minut – po opravě 7 kubíků za hodinu.Takto jsme přišli již o hodně plně hodnotných hydrantů/. Z objektu zůstaly zachovány jen obvodové zdi a regály v přízemí. Příčina požáru je v šetření. Po sedmi a půl hodinách se jednotka vrátila na základnu.

Předběžná škoda: 300 000,-

Povolané jednotky : HZS FM, HZS Nošovice, JSDH Raškovice, JSDH Frýdek, JSDH Baška, JSDH Vyšní Lhoty, JSDH Frýdlant nad Ostarvicí, JSDH Janovice a JSDH Dobrá

Povolaná a použitá technika: CAS 32 Tatra
Účast: 4 členů – Ladislav Rozehnal st., Ladislav Rozehnal ml.Aleš Kurek a Dalibor Velčovský

Foto

http://www.rajce.net/a14918322

Video

Napsat komentář