Archiv pro rubriku: Kulturní akce

1. adventní setkání u vánočního stromu

Výbor SDH Vás srdečně zve na úplně novou akci, kterou pořádáme ve spolupráci se Senior klubem Vyšní Lhoty a Českým svazem zahrádkářů Vyšní Lhoty. Jedná se o 1. adventní setkání u vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 22. 12. 2018 od 15:00 v areálu naší hasičárny.

Chceme založit novou pěknou předvánoční tradici, kde se setkají občané Vyšních Lhot a dají si něco dobrého k pití a jídlu. Těšit se můžete například na svařák, vánoční punč, grog, rozpékaný oštiepok, zelňačku a další pochutiny. Proti nepřízni počasí postavíme velký stan, kde bude i posezení.

Těšíme se na Vás.

adventni_setkani_small

Letní soustředění MH ve Valči – Slovensko 5.-18.8.2018

Dne 5.8.2018 odjelo šest našich MH na mezinárodní letní hasičské soustředění do obce Valča /okres Martin/ na Slovensku. Šlo o soustředění, které bylo spolufinancováno EU a šlo o akci KSH MSK a KDPO KZI.
Pokračování textu Letní soustředění MH ve Valči — Slovensko 5.-18.8.2018

Zájezd do Petrova 14.7.2018

Dne 14.7.2018 jsme po hodně dlouhých letech, uspořádali hasičský zájezd do Petrova na jižní moravě. Tento zájezd jsme podnikli naposledy někdy v 90. letech a poptávka po navázání na tuto tradici, byla již mezi členy velká. Proto jsme využili možnosti, využít dotaci od společnosti Hyundai ve spolupráci s obcí Vyšní Lhoty a tento zájezd uspořádali. Tímto společnosti Hyundai a obci Vyšní Lhoty děkujeme. Také se sluší poděkovat SDH Petrov, za vzornou péči o naši delegaci :D a JSDH Čeladná za poskytnutí autobusu :D :D

Pokračování textu Zájezd do Petrova 14.7.2018