Výjezd 10 – Pohotovost na vlastní zbrojnici – Vyšní Lhoty 16.7.2023

IMG_5526

Dne 16.7.2023 v 17:22 hod. jsme byli povoláni na „Pohotovost na vlastní zbrojnici Vyšní Lhoty č.p.244″. Od 1.7.2023 nám začala tří měsíční pohotovost pro fa Hyundai. Pro nás to znamená, že pokud vyjedou profesionálové s IVC Nošovice k události a zároveň jsou vyjetí i profesionálové CHS FM, tak jsme povoláni na pohotovost na vlastní zbrojnici a máme na starosti fa Hyundai. Výjimkou je událost v obci, kdy vyjíždíme a pohotovost má na starosti náhradní JSDH z jiné obce. Včerejší bouřka, která naši obec naštěstí minula, způsobila hlavně na Třinecku a okolí 52 událostí. Ve 20:35 byla pohotovost odvolána.

Předběžná škoda: 0,-

Povolané jednotky: JSDH Vyšní Lhoty

Povolaná a použitá technika: CAS 30 SCANIA

Účast: 4 členů – Jiří Vereš, Aleš Kurek, Aleš Wczelka a Dalibor Velčovský

Foto:
Není k dispozici

Napsat komentář