Fotbal: ženatí proti svobodným Vyšní Lhoty 16.7.2021

IMG_3059

Dne 16.7.2021 od 16:00 hod.se uskutečnil tradiční fotbalový zápas: ženatí proti svobodným. Hraje se o 50 litrový pivní sud, kdy poražení se finančně na něj skládají. První sud letos sponzoroval starosta obce Roman Čagala. Zápas skončil výhrou ženatých 4:2. Nicméně svobodní letos nedali ani jeden gól. Zápas se hrál tradičně na 3 x 20 minut. Skóre otevřel Jiří Chwistek (Ž). Poté srovnával Rudolf Hasse (Ž) do vlastní branky, kdy dával malou domů a brankář Roman Čagala (Ž) nebyl soustředěn na hru (klábosil se spoluhráči vedle branky). Na 2:1 zvyšoval Petr Dulava (Ž), nicméně po chvíli srovnává do vlastní branky Aleš Wczelka (Ž). Třetí třetina začínala za stavu 2:2. Zde se již ujímá balónu naše největší posila Lubor Knap. Zvyšuje krásnou střelou na 3:2 a o chvíli později na 4:2. Nutno poděkovat všem hráčům i fanouškům za velmi slušnou účast. Zároveň obrovský dík organizátorům Romanu Čagalovi, Martinu Sikorovi, Janě Ramíkové a Rudolfu Hassi.

FOTO
https://www.rajce.net/a17372821

Napsat komentář