Výjezd 12 – Technická pomoc, odstranění nebezpečných stavů Vyšní Lhoty 3.7.2021

IMG_2996

Dne 3.7.2021 v 10:00 hod. jsme byli povoláni obcí Vyšní Lhoty na „Technická pomoc, odstranění nebezpečných stavů“. Obec nás požádala o prořezání křoví a stromů podél cesty od mostu pod uprchlickým táborem k vodárně. Stromy a křoví zasahovaly do silnice a auta s traktory se jim vyhýbali tak, že narušovali krajnici silnice. Jednotka se vrátila ve 12:30 hod. na základnu.

S úklidem po řezání je nutno poděkovat i starostovi obce Romanu Čagalovi, Honzovi Čagalovi a Tomáši Velčovskému. Chlapi si hodně „mákli“. Při takové práci je každá ruka dobrá ! Za pitný režim děkujeme Ivě Sabelové.

Předběžná škoda: 0,-

Povolané jednotky : JSDH Vyšní Lhoty

Povolaná a použitá technika: DA MB Sprinter

Účast: 4 členů – Miroslav Očadlý ml., Ladislav Rozehnal ml., Tomáš Matloch a Dalibor Velčovský.

FOTO
https://www.rajce.net/a17353424

Napsat komentář