Upozornění na omezení dopravy ve VyšníchLhotách dne 28.4.2018

Z důvodů konání hasičského mezinárodního námětového cvičení z dálkovou dopravou vody, které proběhne v sobotu 28.4.2018 od 10:00 hod. do 12:30 hod. Bude od jezu ve Vyšních Lhotách až po chatu na Prašivé, znatelně omezen silniční provoz a to pro auta od jezu přes hlavní silnici u Peva Plastu pod Prašivou až po křižovatku u vodárny na Obleskách. Zároveň bude omezena pro cyklisty a chodce průchodnost cesty na Prašivou. Vyhněte se svými vozidly těmto místům, protože lze předpokládat tvorba dlouhých kolon. Doprava na hlavní silnici bude řízena Policií ČR. Toto cvičení nepořádá naše JSDH, ale jde o mezinárodní cvičení pořádané HZS MSK. Předmětem cvičení je lesní požár pod kostelem na Prašivé, za účasti cca 17 jednotek HZS,JSDH a hasičů z Polska. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace

Napsat komentář