Výjezd: Požár, nízké budovy, požár dřevěné chaty – Vyšní Lhoty 29.3.2018


Dne 29.3.2018 v 23:33 jsme byli povoláni k „Požár, nízké budovy, požár dřěvěné chaty, hoří část zdi uvnitř“ v místní části Kamenité e.č.68. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že hoří podbití vnitřní části střechy. Dle vyjádření majitele, došlo k požáru od vonné svíčky, zapálené na parapetu pod obložením střechy. Naštěstí majitel nespal a doutnajících desek si všiml. Požár se mu nedařilo vlastními silami uhasit, proto povolal hasiče. Po dvou hodinách se jednotka vrátila na základnu.

Předběžná škoda: cca 20 000,-

Povolané jednotky : HZS Nošovice, JSDH Vyšní Lhoty, JSDH Nošovice, JSDH Raškovice

Povolaná a použitá technika: CAS 32 Tatra
Účast: 4 členů – Aleš Wczelka, Ladislav Rozehnal ml., Miroslav Očadlý ml. a Dalibor Velčovský

Foto

IMG_0193

IMG_0196

Napsat komentář