Výjezd: Technická pomoc, odstranění nebezpečných stavů Vyšní Lhoty 12.12.2017

IMG_0570

Dne 12.12.2017 v 03:34 hod. jsme byli povoláni na „Technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů“, utržená střecha na samoobsluze COOP Vyšní Lhoty 310. Po příjezdu na místo, bylo zjištěno, že jde o přístřešek napojený na místní samoobsluhu. Po rozebrání, části utržené střechy byl zbytek zajištěn proti uvolnění. Po hodině se jednotka vrátila na základnu. Během cesty na základnu došlo ještě přesunutí zlomeného vánočního stromu mimo chodník a odpojení el. vánočních ozdob od elektřiny.

Předběžná škoda: nezjištěna

Povolané jednotky : JSDH Vyšní Lhoty

Povolaná a použitá technika:Tatra CAS 32 a DA 15 MB Sprinter
Účast: 7 členů – Miroslav Očadlý ml., Ladislav Rozehnal st., Ladislav Rozehnal ml., Jiří Šostý, Aleš Wczelka, Martin Motyčka a Dalibor Velčovský

Foto

http://www.rajce.net/a14769575

Napsat komentář