Výjezd: Záchrana osob a zvířat, pátrání po pohřešované osobě Raškovice 16.11.2017


Dne 16.11.2017 v 23:20 hod. jsme byli povoláni na „Záchrana osob a zvířat, pátrání po pohřešované osobě sraz u OÚ v Raškovicích. Osoba po, které se pátralo, před svým zmizením prohlašovala, že skočí do řeky. Po poradě a rozdělení sil a prostředků, nám byl přidělen úsek řeky Morávky od Restaurace Bobr po pilu „Foldyna“ v Raškovicích a kousek řeky Mohelnice od soutoku po silniční most v Raškovicích. Danou osobu se nepodařilo nalést a ve 2:00 hod bylo rozhodnuto Policií ČR, že pátrání bude pokračovat ráno od 9:00 hod. Naštěstí se ráno, před svolaním patrací akce, daná osoba našla.

Předběžná škoda: nezjištěna

Povolané jednotky : JSDH Vyšní Lhoty, HZS Nošovice, JSDH Raškovice a JSDH Pražmo-Morávka.

Povolaná a použitá technika: DA 15 MB Sprinter
Účast: 6 členů – Miroslav Očadlý ml, Ladislav Rozehnal ml., Aleš Kurek, Dalibor Velčovský,Jiří Šostý, Aleš Wczelka

Foto

Není k dispozici

Napsat komentář