VÝJEZD: Požár nízké budovy – Staré Město 2.12.2016

img_1479-1-2

Dnes 2.12.2016 v 7:59 hod. jsme byli povoláni k požáru rodinného domu ve Starém Městě v místní části Skotňa. Po příjezdu na místo byla střech úplně v plamenech a po chvíli se zřítila. Vzhledem k tomu, že naše Tatra je v opravě, byli jsme povoláni s druhým vozem DA 15 MB, který však disponuje jen malým množstvím vody a u dané události nedostatečným. Sil a prostředků na místě bylo na konec dost, proto se jednotka po hodině a půl vrátila na základnu.

Předběžná škoda: 1 000 000,-

Povolané jednotky : JSDH Vyšní Lhoty, JSDH Raškovice, HZS FM, JSDH Nošovice, JSDH Dobrá, JSDH Frýdek, JSDH Janovice, JSDH Baška, JSDH Staré Město,

Povolaná a použitá technika: DA 15 MB
Účast: 3 členů – Aleš Kurek, Aleš Wczelka a Ladislav Rozehnal ml.

Napsat komentář