Foto: Prevence v MŠ Vyšní Lhoty 16.6.2016


Tento projekt je společný v rámci HZS a SH ČMS. V tomto případě HZS MSK – ÚO FM a OSH FM. Jeho cílem je seznámit děti a to i v předškolním věku se záchranným systémem. Celá tato osvěta probíhá hlavně zábavnou formou. V naší obci máme jen mateřskou školku, takže volba byla na snadě. Pod vedením zkušených lektorů Edy a Štefky Gúthových z SDH Krásná – Mohelnice, byla tato akce dnes úspěšně provedena. Premiéru a statečně, si dnes odbyl náš „hasič záchranář“ Ladislav Rozehnal ml..Co by vyškolený zdravotník, zasvětil děti do první pomoci. Po konzultaci s paní ředitelkou MŠ Alenou Čerňákovou, jsme se dohodli na každoročním pokračování této akce. Všem školitelům velice děkujeme a to i proto, že tato osvěta probíhá zcela zdarma a ve volném čase školitelů.

Foto

http://www.rajce.net/a12890143

Napsat komentář