Hodnocení soutěžě Staré Město 2011

Upozornění!! Toto je můj /Dalibora Velčovského/ soukromý pohled na danou soutěž.Kromně toho,že je zde zveřejněn,nemá nic společného s SDH Vyšní Lhoty.Zároveň tato tabulka byla dne 10.11.2011 změněna a to na základě některých připomínek.Proto případné komentáře pod touto tabulkou, nemusí být aktuální.

MístoDatum Čas
Staré Město4.6.20119:00
Počet družstev : 22
Terén -asfalt,trávaTrať - rovinkaPravidla - vlastní
Hodnocení : 1-nejhorší 5-nejlepší
.Body
Organizace3
Parkování4
Plynulost soutěže3
Občerstvení3
Rozhodčí4
Startér4
Časomíra3jeden displey
Viditelnost časomíry4
Moderování2
Zázemí -stany,WC,atd.3+
Celkem bodů33+z 50 možných
Celkový dojem61-nejhorší,10-nejlepší
Hodnoceníproti loňsku zlepšení
Připomínkahodně hrbolatý terén

2 komentáře u „Hodnocení soutěžě Staré Město 2011“

1. To jestli Ti to připadá jako blbost tak to nečti.Je to můj pohled.Ve Starém Městě jsme u „B“ týmu měli domluvené NP ještě před startem /a to jak u velitele soutěže tak u hl.rozhodčího/ !! Šlo nám o to,aby si zaběhli noví kluci na soutěži a ne jen na treninku. Takže výsledek nehrál žádnou roli.Dalibor

2. Zdravím,
    Jedná se čistě o můj dojem,ale toto hodnocení mi přijde celkem jako velká blbost,jelikož všichni víme co se stalo ve Starém městě. Z vaší stránky byla snaha o dva útoky,které byly proti pravidlům,takže hodnocení k této souteži bych vámi radši vynechal. P.S. Jsem zde jako jenden člen a ne jako tým,tak kdyby něco, Baška je v tom nevinně,jdu jako jeden.