Výjezd 16 – Dopravní nehoda, unik provozních kapalin, DN OA Vyšní Lhoty 6.9.2021

IMG_3163

Dne 6.9.2021 v 15:41 hod. jsme byli povoláni na „Dopravní nehoda, únik provozních kapalin, DN OA x sloup napětí, bez zranění“ Vyšní Lhoty č.p. 153. Po příjezdu na místo, bylo zjištěno, že osobní automobil, kdy řidič asi v mikrospánku zlomil betonový sloup, který visel jen na drátech, je problém pro dopravu. Jednotka HZS provedla zajištění auta proti uniku kapalin a naše jednotka provedla zajištění sloupu navijákem, aby nedošlo k pádu sloupu na komunikaci. Provedla úklid komunikace po naložení auta na odtahovku a poté asistovala při výměně sloupu el.vedení. Ve 20:00 se vrátila na základnu.

Předběžná škoda: v šetření

Povolané jednotky : HZS Nošovice a JSDH Vyšní Lhoty

Povolaná a použitá technika: DA MB Sprinter

Účast: 6 členů – Tomáš Matloch, Aleš Wczelka, Ladislav Rozehnal ml, Dalibor Velčovský, Miroslav Očadlý ml. a Aleš Kurek.

FOTO
https://www.rajce.net/a17457120

Napsat komentář