Výjezd 9 – Technická pomoc, odstranění stromu Vyšní Lhoty 24.5.2021


Dne 24. 5. 2021 v 22:49 hod., jsme byli povoláni na „Technická pomoc, odstranění stromu, strom přes silnici“ Vyšní Lhoty. Bohužel došlo k závadě baterie na naši nové Scanii, takže nešla nastartovat. Proto jsme byli nuceni vyjet DA MB Sprinterem. Díky tomuto zdržení jsme na místo dojeli o pár minut později. Strom byl vyvrácen na hlavní silnici kousek od rozcestníku na Prašivou. Po rozřezání profesionálními hasiči a uklizení vozovky našimi členy se jednotka po 20. minutách vrátila na základnu. Dnes 25.5.2021 nám byly ve Scanii vyměněny v záruce obě baterie a snad je daný problém vyřešen.

Předběžná škoda: 0,-

Povolané jednotky : HZS Nošovice a JSDH Vyšní Lhoty

Povolaná a použitá technika: CAS 30 Scania a následně DA MB Sprinter

Účast: 6 členů – Tomáš Matloch, Jiří Vereš, Aleš Kurek, Aleš Wczelka, Ladislav Rozehnal ml. a Dalibor Velčovský

Foto není k dispozici

Napsat komentář