Výjezd 25 – Technická pomoc, odstranění stromu Vyšní Lhoty 9.12.2020


Dne 9.12.2020 v 9:00 hod., jsme byli povoláni na „Technická pomoc, odstranění stromu, prasklý strom a větev nad vozovkou“ Vyšní Lhoty č.p.54. Šlo o dva stromy, kdy jeden po víkendových větrech ohrožoval velkou naprasklou větví pádem na budovu a o sto metru dál vzdušnou čarou další velká větev pádem na vozovku. Vzhledem k tomu, že naše vybavení není na práci ve dvanácti a vyšších metrech vybavena, byla jednotka po 30 minutách stažena na základnu. Ořezaní provedli profesionální hasiči z Nošovic s žebříkem.

Předběžná škoda: 0,-

Povolané jednotky : HZS Nošovice a JSDH Vyšní Lhoty

Povolaná a použitá technika: DA MB Sprinter

Účast: 3 členů – Tomáš Matloch, Ladislav Rozehnal ml. a Jiří Šostý.

Foto není k dispozici

Napsat komentář