Výjezd 22 – Požár, polní porost, tráva – Vyšní Lhoty 8.10.2020


Dne 8.10.2020 v 18:00 hod., jsme byli povoláni na „Požár, polní porost, tráva“ Vyšní Lhoty, z Raškovic směrem na Prašivou. Ve finále se údajný požár nacházel v místní části Kršle. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že jde o planý poplach. Majitel chaty zde pálil listí, bohužel šlo o mokré listí a oznamovatele zmátl hustý dým z chatové oblasti. Majitel měl dokonce nataženou hadici z vodou, pro případ že by mu to uteklo. O to bylo větší jeho překvapení, když přijeli hasiči. Po půl hodině se jednotka vrátila na základnu.

Předběžná škoda: 0,-

Povolané jednotky : HZS Nošovice a JSDH Vyšní Lhoty

Povolaná a použitá technika: Tatra T148 CAS 32

Účast: 3 členů – Tomáš Matloch, Aleš Kurek a Jiří Šostý

FOTO
Není k dispozici

Napsat komentář