Výjezd: Požár, nízké budovy Morávka 29.10.2019

IMG_1939


Dne 29.10.2019 v 19:23 hod., jsme byli povoláni na „Požár, nízké budovy, hoří část chalupy, přístavek, uvnitř dřevo“ Morávka č.p.324. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že bydlící vyhodili žhavý popel kousek od dřevníku, který byl uložen u dřevěného obložení domu. Došlo k zahoření po fasádě domu až do podkroví. Včasným zjištěním události a v ještě relativně brzkou dobu nedošlo k větším škodám. Jednotka se po hodině a půl vrátila na základnu.

Předběžná škoda: v šetření

Povolané jednotky : HZS Nošovice, JSDH Pražmo, JSDH Morávka, JSDH Vyšní Lhoty a JSDH Raškovice

Povolaná a použitá technika: CAS 32 Tatra T 148

Účast: 4 členů – Aleš Wczelka, Miroslav Očadlý ml., Tomáš Matloch a Dalibor Velčovský

FOTO
Není k dispozici

Napsat komentář