1. Krajské setkání praporů Frýdek-Místek 14.9.2019

IMG_1105
V sobotu 14.9.2019 se uskutečnilo první krajské setkání praporů ve Frýdku-Místku.

Jak už název napovídá šlo o úplně první krajské setkání praporů a o to bylo příjemněší, že se uskutečnilo v našem okrese. Naše SDH zde zastupovali Aleš Wczelka s našim praporem, Jiři Kokoř jako vlajkonoš krajského praporu, Miroslav Očadlý a Ladislav Rozehnal ml. zde byli vystavovat naši Tatru a má maličkost jakožto starosta OSH FM a zároveň spolu pořádající. Při této příležitosti byly požehnány nové prapory HZS ÚO FM, VOŠ a SOŠ FM a SDH Lískovec. Vše začínalo v Basilice ve FM, pak šel průvod kolem Kauflandu na zámecké náměstí, kde probíhala slavnostní zdravice hostů a zároveň zde byla výstava historické techniky. Na zámeckém nádvoří pak byla vytvořena výstava zúčastněných praporů a stany z občerstvením. Celá akce byla ukončena ve 14:00 hod. Tímto všem, kteří naše SDH prezantovali děkuji. Zároveň děkuji Martině Hosnédlové za poskytnuté foto. Dalibor Velčovský starosta SDH Vyšní Lhoty

Foto

https://www.rajce.net/a16359891

Napsat komentář