Zájezd MH za podpory fa Hyundai do Pekla 21.9.2019

S2880009
Dne 21.9.2019 jsme podnikli s našimi MH a rodiči zájezd do Pekla v obci Čertovina okr. Hlinsko.

Zároveň jsme navštívili hasičské muzeum v Přibyslavi. Zájezdu se zúčastnilo 32 našich členů či rodičů a z toho bylo 17 dětí. Odjezd byl naplánován na 5:30 hod. Do pekla se nám podařilo přijet v 9:15 hod. Prohlídka byla domluvena na 10:00 hod. Program trval cca 1:30 hod. a my prošli peklo, kavárnu a celé zázemí. Prostředí je opravdu dokonalé. Co děti byly unešené programem, tak otcové zase sledovali precizně dotažené zázemí a kulisy. Poté jsme se vydali do Přibyslavi, centra hasičského dění. Oběd byl naplánován v hasičském hotelu a to na 13:00 hod. Zde jsme dorazili v 12:50 hod. Po chutném obědě byl další a poslední částí programu návštěva hasičského zámku, kde jsme si mohli prohlédnout „hasičský parlament“ a poté hned hasičské muzeum, které je součástí zámku. V 16:00 hod. jsme vyrazili zpět domů a s drobným zpožděním jsme ve 20:30 hod. spokojeni dorazili před naši zbrojnici. Nutno podotknout, že celý zájezd byl financován firmou Hyundai ve výši 20 000,- Kč v rámci projektu „Dobrý soused“. Tímto této společnosti velice děkujeme, že na nás pamatuje a pravidelně přispívá na tyto společensko kulturní akce. Název projektu byl “ Za odměnu do Pekla „. Obrovský dík patří také ing. Daně Novákové za sepsání a snad i závěrečné vyučtování projektu. Také velký dík obci Vyšní Lhoty v čele se starostou Mgr. Romanem Čagalou, že nám tento projekt umožnila realizovat a zároveň i částkou 2 000,- přispěla. Další spoluúčast mělo naše SDH a to částkou 3 000,- Kč. Velký dík také JSDH Čeladná za poskytnutí hasičského autobusu a řidiči a starostovi SDH Čeladná Lukášovi Wozniakovi, že to s námi vydržel a že nám pravidelně dělá řidiče. No a v neposlední řadě br. Martinu Sikorovi, že dal všechny lidi do kupy a my mohli zažít nádhernou sobotu. Dalibor Velčovský starosta SDH Vyšní Lhoty.

Foto

https://www.rajce.net/a16356711

Napsat komentář